kolorowanka

Witajcie w Portalu dla Rodziny

Stowarzyszenie Parafiada zaprasza wszystkie rodziny na przygodę z programem wychowawczym PARAFIADA.

Założenia są proste, a efekty zdumiewające 🙂

Chcemy zachęcić wszystkich do myślenia o swoim rozwoju na trzech płaszczyznach – fizycznej, kulturalno-artystycznej i duchowej.

Karta dla Rodziny 2.0, która Was tu sprowadziła, jest spełnieniem tej idei – bezpośrednim zaproszeniem do podejmowania różnych działań. Ich cel jest prosty – pomóc Wam osiągać więcej i być najlepszymi wersjami siebie.

Sekret tkwi w słowach św. Jana Pawła II – wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali.

Idea programu wychowawczego Parafiada zrodziła się w głowie i sercu śp. o. Józefa Jońca SP. Parafiadowa Triada powstała na podstawie spostrzeżenia na temat tradycji antycznej Grecji, gdzie żadne miasto nie mogło funkcjonować bez trzech budynków użyteczności publicznej – Stadionu, Teatru i Świątyni.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa